Thursday-Saturday, June 6-8
Goodman Diamond, Madison Wis.
DIVISION 1
Division 1 Quarterfinals - Thursday, June 6
8:00 a.m. -- Game 1 - #2 Seed vs. #7 Seed
10:00 a.m. -- Game 2 - #3 Seed vs. #6 Seed
Noon -- Game 3 - #1 Seed vs. #8 Seed
2:00 p.m. -- Game 4 - #4 Seed vs. #5 Seed
Division 1 Semifinals - Friday, June 7
7:00 p.m. -- Game 5 - Winner of Game 1 vs. Winner of Game 2
9:00 p.m. -- Game 6 - Winner of Game 3 vs. Winner of Game 4
Division 1 Championship - Saturday, June 8
6:30 p.m. -- Game 7 - Winner of Game 5 vs. Winner of Game 6
DIVISION 2
Semifinals - Friday, June 7
2:30 p.m. -- Game 1 - #1 Seed vs. #4 Seed
4:30 p.m. -- Game 2 - #2 Seed vs. #3 Seed
Championship Game - Saturday, June 8
4:00 p.m. -- Game 3 - Winner of Game 1 vs. Winner of Game 2
DIVISION 3
Semifinals - Friday, June 7
10:00 a.m. -- Game 1 - #1 Seed vs. #4 Seed
Noon -- Game 2 - #2 Seed vs. #3 Seed
Championship Game - Saturday, June 8
1 p.m. -- Game 3 - Winner of Game 1 vs. Winner of Game 2
DIVISION 4
Semifinals - Thursday, June 6
4:30 p.m. -- Game 1 - #1 Seed vs. #4 Seed
6:30 p.m. -- Game 2 - #2 Seed vs. #3 Seed
Championship - Saturday, June 8
10:30 a.m. -- Game 3 - Winner of Game 1 vs. Winner of Game 2
DIVISION 5
Semifinals Thursday & Friday, June 6-7
8:30 p.m. -- Game 1 - #1 Seed vs. #4 Seed
8:00 a.m. -- Game 2 - #2 Seed vs. #3 Seed
Championship Game - Saturday, June 8
8:00 a.m. -- Game 3 - Winner of Game 1 vs. Winner of Game 2
Thursday-Saturday, June 8-10
Goodman Diamond, Madison Wis.
DIVISION 1
Division 1 Quarterfinals - Thursday, June 8
Game 1 - #2 Superior over #7 Menomonee Falls, 6-5 - Box Score
Game 2 - #6 Sun Prairie East over #3 Oshkosh West, 5-0 - Box Score
Game 3 - #1 Kaukauna over #8 Waterford, 6-0 - Box Score
Game 4 - #5 Oak Creek over #4 Arrowhead, 7-1 - Box Score
Division 1 Semifinals - Friday, June 9
Game 5 -Superior over Sun Prairie East, 6-3 - Box Score
Game 6 - Kaukauna over Oak Creek, 9-4 - Box Score
Division 1 Championship - Saturday, June 10
Game 7 - Kaukauna over Superior, 4-0 - Box Score
DIVISION 2
Semifinals - Friday, June 9
Game 1 - #4 New London over #1 New Berlin Eisenhower, 16-6 - Box Score
Game 2 - #2 Freedom over #3 Turner, 2-1 - Box Score
Championship Game - Saturday, June 10
Game 3 - Freedom over New London, 8-0 - Box Score
DIVISION 3
Semifinals - Friday, June 9
Game 1 - #1 Brodhead over #4 Somerset, 6-0 - Box Score
Game 2 - #3 Mayville over #2 Mishicot, 6-1 - Box Score
Championship Game - Saturday, June 10
Game 3 - Brodhead over Mayville, 1-0 in 8 innings - Box Score
DIVISION 4
Semifinals - Thursday, June 8
Game 1 - #4 Iola-Scandinavia over #1 Grantsburg, 5-3 - Box Score
Game 2 - #3 Waterloo over #2 Stratford, 6-5 - Box Score
Championship - Saturday, June 10
Game 3 - Iola-Scandinavia over Waterloo, 10-6 - Box Score
DIVISION 5
Semifinals Thursday & Friday, June 8-9
Game 1 - #1 Pacelli over #4 McDonell Catholic, 8-7 - Box Score
Game 2 - #3 Oakfield over #2 Assumption, 7-5 - Box Score
Championship Game - Saturday, June 10
Game 3 - Pacelli over Oakfield, 9-6 - Box Score